Dries Swart
image
Rooms Katholiek, geboren in 1927 te Leeuwarden als zoon van Antonius Swart en Cecilia Alves. Hij werd op 2 september 1955 benoemd tot kapelaan in de parochie Zandberg, op 17 februari 1958 in Sappemeer, op 30 augustus 1963 bij de parochie H, Franciscus te Groningen en op 19 augustus 1966 bij de parochie H. Hart te Groningen. Op 17 mei 1968 volgde zijn benoeming tot pastoor te Dokkum. Hij bleef daar tot zijn vertrek naar Klazienaveen op 1 augustus 1970, waar hij eerst als medepastor optrad en vanaf 18 februari 1971 als pastoor. Op 1 november 1991 kreeg hij eervol ontslag. Hij overleed op 10 augustus 2000 te Klazienaveen en werd daar op 15 augustus op het R.K. kerkhof begraven.
Beroep:
Pastoor
Foto:
foto152.jpg
Lid vanaf:
13-apr-69
Lid tot:
vertrok 1 november 1